ورود به مدبر  
     
 
عکس  
     
 
حدیث روز  
     
 
مؤسسه فرهنگی سپهر معرفت       
 
تعداد بازدیدکنندگان  
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
     
 
انگیزش، نشاط، پیشرفت  
     
 
درج مطلب  
     
 
دبیرستان پسرانه سپهر  
     
 
اخبار  
پایان مسابقات المپیاد ورزشی درون مدرسه ای 97
مسابقات المپیاد ورزشی درون مدرسه ای سال تحصیلی 98-97 در 4 رشته فوتبال، دارت، تنیس روی میز و فوتبال دستی در مقطع متوسطه یک و دو برگزار شد.
 

هم اندیشی نوجوانان سپهری با موضوع در امتداد عاشورا
دانش آموزان متوسطه یک و دو دبیرستان سپهر به مناسبت ایام سوگواری دهه آخر ماه صفر با موضوعیت در امتداد عاشورا گرد هم آمدند و به هم اندیشی و گفتگو پرداختند . 
در این هم اندیشی جناب آقای سعیدی و تورانیان به سوالات دانش آموزان در این خصوص پاسخ دادند . و در انتها دانش آموزان در ایستگاه های صلواتی پذیرایی شدند.

همایش نشاط و تندرستی به مناسبت هفته تربیت بدنی (پدران و پسران)
به مناسبت هفته تربیت بدنی موسسه سپهر ،همایش روز نشاط و ورزش به همراه خانواده در دانشگاه شهیدبهشتی را برگزار کرد. در این روزدانش آموزان درکنار خانواده هایشان در ایستگاه های مختلف ورزشی به رقابت پرداختند.

تور بازدید یکروزه دانشگاه تهران
دانش آموزان متوسطه دو دبیرستان پسرانه سپهر با هدف آشنایی با فضای دانشگاهی و علمی و از دانشگاه تهران و دست آوردهای دانشجویان دانشگاه تهران بازدید کردند.

برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی سال تحصیلی 98-97
دانش آموزان متوسطه یک و دو روز چهارشنبه مورخ 18 مهر ماه 97 نماینده های خود را در شورای دانش آموزی سال تحصیلی 98-97 مشخص کردند.

برگزاری اولین جلسه عمومی اولیاء به همراه انتخابات انجمن
اولین جلسه عمومی اولیاء و مشاوره خانواده به همراه انجام انتخابات انجمن اولیاء و مربیان روز پنجشنبه مورخ 5 مهر ماه 97 برگزار گردید.

اولین جلسه شورای دبیران سال 97
اولین جلسه شورای دبیران سال تحصیلی 98-97 مقطع متوسطه یک و دو دبیرستان پسرانه سپهر در تاریخ 4 مهر ماه برگزار شد .
 

آغاز سال تحصیلی 97 با برنامه مفرح و مهیج
دانش آموزان دبیرستان پسرانه سپهر سال تحصیلی 97 را با رقابت در ایستگاه های ورزشی شروع کردند. تا بتوانند سال جدید را پر انرژی آغاز کنند.

افتخار آفرینی دانش آموز عزیزمان سید مانی سید صالحی زاده
دانش آموز عزیزمان آقای سید مانی سید صالحی زاده توانست پس از قبولی در مرحله دوم مسابقات ریاضیات imc به مسابقات timo تایلند راه پیدا کند. این موفقیت بزرگ را به خانوتده گرامی ایشان و کل مجموعه سپهر تبریک عرض می نماییم .

برگزاری اردوی تفریحی دریاچه شهدای خلیج فارس
با هدف ایجاد انگیزه و روحیه نشاط در دانش آموزان دبیرستان پسرانه سپهر یک دوره اردوی تفریحی در محل دریاچه چیتگر برگزار کرد.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  آرشیو خبر‌ها