ورود به مدبر  
     
 
عکس  
     
 
حدیث روز  
     
 
مؤسسه فرهنگی سپهر معرفت       
 
تعداد بازدیدکنندگان  
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
     
 
انگیزش، نشاط، پیشرفت  
     
 
درج مطلب  
     
 
اخبار  
اردوی آبعلی متوسطه یک و دو
دانش آموزان متوسطه یک و دو دبیرستان پسرانه سپهر با هدف افزایش روحیه نشاط و شادابی به اردوی پیست آبعلی رفتند.

برگزاری جشن بهمن به همراه تقدیر از رتبه های برتر سپهر
برگزاری جشن بهمن مجتمع پسرانه سپهر به همراه تقدیر از رتبه های برتر روز سه شنبه 9 بهمن 97 در محل سالن دانشگاه پیام نور تهران برگزار گردید.

دومین جلسه شورای دبیران سال تحصیلی 98-97
دومین جلسه شورای دبیران سال تحصیلی 98-97 با هدف بررسی عملکرد 3 ماهه اول سال تحصیلی و آمادگی برای آزمون های ترم اول روز چهارشنبه 28 آر ماه برگزار گردید.

افتخار آفرینی تیم تنیس روی میز متوسطه دو سپهر
تیم تنیس روی میز متوسطه دو سپهر هم توانست در مسابقات منطقه یک تهران عنوان نایب قهرمانی تیمی را کسب نماید. همچنین دانش آموز عزیز آرمین سجادی نیز در بخش انفرادی مقام دوم را کسب کرد.این افتخار آفرینی را به مجموعه بزرگ سپهر تبریک عرض می نماییم.
 

درخشش دوباره و کسب مقام قهرمانی و نایب قهرمانی مسابقات منطقه ای تنیس روی میز
دانش آموزان مقطع متوسطه یک موفق شدند در مسابقات تنیس روی میز منطقه یک تهران  98-97 مقام دوم تیمی را به دست آورند و همچنین دانش آموز عزیز شهریار شهوردی نیز در بخش انفرادی مسابقات موفق به کسب مدال طلای ابن مسابقات شد. 

پایان مسابقات المپیاد ورزشی درون مدرسه ای 97
مسابقات المپیاد ورزشی درون مدرسه ای سال تحصیلی 98-97 در 4 رشته فوتبال، دارت، تنیس روی میز و فوتبال دستی در مقطع متوسطه یک و دو برگزار شد.
 

هم اندیشی نوجوانان سپهری با موضوع در امتداد عاشورا
دانش آموزان متوسطه یک و دو دبیرستان سپهر به مناسبت ایام سوگواری دهه آخر ماه صفر با موضوعیت در امتداد عاشورا گرد هم آمدند و به هم اندیشی و گفتگو پرداختند . 
در این هم اندیشی جناب آقای سعیدی و تورانیان به سوالات دانش آموزان در این خصوص پاسخ دادند . و در انتها دانش آموزان در ایستگاه های صلواتی پذیرایی شدند.

همایش نشاط و تندرستی به مناسبت هفته تربیت بدنی (پدران و پسران)
به مناسبت هفته تربیت بدنی موسسه سپهر ،همایش روز نشاط و ورزش به همراه خانواده در دانشگاه شهیدبهشتی را برگزار کرد. در این روزدانش آموزان درکنار خانواده هایشان در ایستگاه های مختلف ورزشی به رقابت پرداختند.

تور بازدید یکروزه دانشگاه تهران
دانش آموزان متوسطه دو دبیرستان پسرانه سپهر با هدف آشنایی با فضای دانشگاهی و علمی و از دانشگاه تهران و دست آوردهای دانشجویان دانشگاه تهران بازدید کردند.

برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی سال تحصیلی 98-97
دانش آموزان متوسطه یک و دو روز چهارشنبه مورخ 18 مهر ماه 97 نماینده های خود را در شورای دانش آموزی سال تحصیلی 98-97 مشخص کردند.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  آرشیو خبر‌ها